• Serdeczne podziękowania dla Pani Bernadetty Sobiczewskiej za przekazanie klocków JENGA.

Klocki trafiły do każdej z grup i dzięki temu wszystkie przedszkolaki będą cieszyły się tym wspaniałym prezentem.

Dziękujemy również Paniom Angelice Woźniak i Annie Żurawik za zorganizowanie transportu.

Dziękujemy- Dyrekcja, pracownicy oraz dzieci z Przedszkola Miejskiego nr 19 w Jaworznie

• Ogólnopolski Tydzień Kariery

• W dniach 17-23.10.2022r nasze przedszkole uczestniczyło w kolejnej edycji Ogólnopolskiego Tygodnia Kariery, którego hasłem przewodnim było "Złap za stery do swojej kariery"

• I MIEJSCE

• Miło nam poinformować,że nasze przedszkolaki z grupy "Misie" zajęły dziś I miejsce w konkursie "Piosenki turystycznej i ekologicznej" organizowanym przez MCKiS i Dom Kultury im. Zdzisława Krudzielskiego w Szczakowej. Zespół "Stokrotki", czyli nasze "maluszki", otrzymał wyróżnienie w tym konkursie za wyraz artystyczny i spontaniczność. Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów

• Dzień Edukacji Narodowej

• Nauczyciel przedszkola w dniu 14 października obchodzi swoje święto ze swoimi przedszkolakami w miejscu pracy. Od rana więc w naszym przedszkolu czuć było atmosferę tego wielkiego święta.

Każda z grup przygotowała coś specjalnego dla wszystkich pracowników przedszkola. Były recytacje, tańce i śpiewy, był nawet breakdance w wykonaniu chłopców z gr III i V.

Życzenia złożone przez panią dyrektor wlały w serca pracowników wiele otuchy i dodały sił do dalszej pracy.